Header Ads

Aurela Gace - Shpirt i shpirtit tim


Pas disa kengesh pop-folk-dance, Aurela i rikthehet baladave dhe si mund te gabonte! Ato jane dhe pika me e mire e saj! E mrekullueshme, si kenga, si videoja dhe Aurela. Skenat bardh e zi jane...FIKSIM dhe Aurela aktron shume mire, biles personalisht do kisha preferuar te ishte e gjitha bardh e zi. Sa shume shkojne bashke si cift! Dua te them, menyra sesi interpretojne, komunikojne ne video eshte shume e besueshme, shume e pranueshme. Kjo kenge gjithashtu i shtohet listes sone te kengeve me te mira te vitit. Bravo!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.