Header Ads

Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Kukulla Sinan Hoxha - Syte bluAaaaaa e ka prish Sinani doren. "Kukulla" eshte nje kombinim i muzikes se "Adrenalines" dhe videos te
 "Bjondines", por ama nuk eshte cilesore sa asnjera prej tyre. Biles "Kuklla" andej nga fundi i minutes se pare te shkakton vertigo. Nderkohe "Syte blu" duket si kenge e degjuar por e lezetshme dhe patjeter do jete hit se 120.000 klikime i ka marre ne YouTube qe ne diten e pare. Keto videoklipet qe publikohen tek ArkivaShqip po thyejne rekorde, 100.000+ brenda 24 oreve te gjitha. Hallall! lol

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.