Header Ads

Tuna ft. Cozman - Fenix

Sinqerisht nuk prisja shume nga ky bashkepunim pasi kur dy te dashuruar punojne bashke ne shumicen e rasteve...e keni parasysh sikur nuk funksionon, por Tuna dhe Cozman arriten te sjellin nje hit. "Fenix" eshte nje kenge e bukur me nje video fiksim. Tuna duket hot dhe se bashku me Cozman formojne nje cift shume simpatik. Kete vere duket se hip-hop do mbizoteroje ne tregun muzikor, megjithse une shpresoj qe bashkepunimi i rradhes midis te dyve te jete nje kenge me e shpejte e me ritem qe s'te le te ulesh...te pakten une kete prisja kete here, por s'ka gje pres prape pasi vertet shpresoj te degjoj dhe te tjera kenge prej te dyve. Ok se u sheqerosa une lol ndiqni videon dhe disa foto nga momentet me fiksim te klipit te perzgjedhura nga neve.


 

1 comment:

  1. Jam kurioze si ja ka prishur mendjen kesaj femre yll,ky qe duket si mi.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.