Header Ads

1MAN featuring Alban Nimani - Lucky Buddha


Vellezrit Nimani - Agoni dhe Albani, sapo kane publikuar kengen "Lucky Buddha" te cilen mund ta degjoni me poshte. Agoni vjen nen emrin 1MAN qe eshte thjesht nje shkurtim i mbiemrit te tij, pas nje heshtje te gjate ne skene. Kenga i perket gjinive dubstep dhe drum&bass, nje gjini shume e preferuar ne Angli e cila po fillon te preferohet perhere e me shume dhe ne Shqipe. Ne na pelqen "Lucky Buddha" dhe me poshte jo vetem qe keni mundesine ta degjoni, por dhe ta shkarkoni. Nderkohe javen qe vjen, kenga do te publikohet dhe me videoklip ne YouTube dhe televizionet shqiptare. Nje videoklip cool i xhiruar ne Meksiko,Tailande,Bahamas, Majami (SHBA) etj. Suksese vellezerve! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.