Header Ads

Myla Sinanaj (ish e dashura e Kris Humphries) publikon nje sex tape


Shqiptarja Myla Sinanaj ish e dashura e Kris Humphries, per te cilen u fol shume ne shtyp pasi ishte e dashura e tij e pare pas ndarjes me Kim Kardashian...ka publikuar nje "sex tape". Videoja eshte publikuar nga kompania e njohur erotike-pornografike "Vivid" e cila gjithashtu publikoi dhe videon e famshme te Kim Kardashian. Ne kete video Myla shfaqet duke bere seks teksa shikon videon e .....Kim Kardashian hahahhaha, por ndryshe nga Kim, Myla ketu kryen per here te pare seks anal dhe e ben mjaft te qarte ne video qe ju ta kuptoni qe po cvirgjerohet ne b*%$e. Per te pare nje klip nga videoja vizitoni faqen zyrtare te Vivid online ( 18+ vjec!), ku me pagese mund te shikoni dhe versionin e plote. Nderkohe ne ketu po ju postojme disa foto nga Myla. 1 comment:

  1. This comment has been removed by a blog administrator.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.