Header Ads

Blunt & Real ft. Dhurata Dora, Lumi B - Edhe pak


Bravo Dhurata Dores e cila e ben kete kenge te duket /shum' nxeht'/ dhe qe neve te na pelqej. Personalisht mendoj se pjeset e rrepit ishin te panevojshme. Me mire te ishin zevendesuar me me shume bass dhe kjo kenge do ishte degjuar ne cdo diskoteke shqiptare. Ndoshta dikush mund te sjelle nje remiks me vetem pjesen e Dhurates? Hopa! Persa i perket videos nuk kuptoj nje gje. Nese te gjithe personat ne video kercejne shume bukur perse nuk bejne dot sikur dhe nje koreografi te vogel? Nuk e dine qe eshte nje element marketingu? Njerzit degjojne kengen dhe bejne levizjet per qejf ne klub, makine, lokal etj. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.