Header Ads

Sheila - Superfiksim


Hmmm...ndoshta me duket mua, por kenga eshte shume e mbingarkuar, nderkohe qe menyra e kendimit i ngjan jashtezakonisht shume asaj te Dafina Zeqirit sidomos ne fillim. Vini re nuk ka nje sekonde pa vokale ne kenge. Merr fryme mi moter merr fryme, se live kete nuk e kendon dot per 100 vjet kjo eshte e qarte se duhet te kesh dy mushkri lol. Nuk po them qe eshte kenge e keqe, thjesht po tregoj se eshte aq e mbingarkuar saqe te vret veshin e ne perfundim te duket sikur ke degjuar nje ore kenge dhe kete e them une qe ja bej hallall Ramstein! Nejse, kudos per sjelljen e dickaje te re dhe per refrenin. Persa i perket videos, eshte pak e erret, por fale Sheiles qe eshte yll dhe e veshur me stil, rezulton e mire. Shume femer e bukur kjo, plus me shume "attitude" ketu ♥it! Minuta 2:23 WTF hahahhahahahhaha! SUPERFIKSIM! lol 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.