Header Ads

Dafina Zeqiri publikon - Hajde ma knej


Dheeeee....serisht ne Macukull te Matit. Nje tjeter video e Dafines qe fshihet nga YouTube pese minuta mbasi eshte publikuar. Tani....ose keta te YouTube s'mbushin mire, ose keta te Dafines nuk mbushin mire. Ju vendosni. Se si tha Bushi - Ma bere nje here turp per ty, ma bere dy here...ene kshu.  Kengen keni mundesi ta degjoni me poshte.Ndoshta s'kane bere keq qe ja kane heq lol.

ps. Sa per respekt ndaj fansave, mund dhe ta kishin publikuar videon ne Vimeo apo ja YouTube ja s'ka.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.