Header Ads

Ghetto Geasy - E NxonmeShume po me pelqen kjo kenge se bashku me pallton e Getit se per mua do jete gjithmone Geti pavarsisht se sa here do e ndryshoje emrin ne vit lol. Sinqerisht, me pelqen si kenga dhe videoja POR, sepse gjithmone e kemi nje POR ne knej nga Amerika....a nuk ju kujton ne rrepim Noizy ne refren? Vetem mua me duket keshtu? Nese vetem mua, kerkoj falje. Nderkohe me vjen keq qe kenga nuk eshte ne iTunes, sepse doja te beja te ndershmin dhe ta blija, por te na rrojne piratet te pakten e degjojme dhe keshtu me cilesi pshhhh pshhh lol. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.