Header Ads

Martohet Rita Ora?


Kendej nga Anglia po flitet se Rita Ora dhe Calvin Harris jane martuar ne fshehtesi keto dite, nje thashethem per te cilin eshte folur shpesh ne shtypin anglez. Ne nuk besojme se lajmi eshte i vertete, pasi ku mbajme dot sekret ne shqiptaret aman! Do kish dale ndonje shoqe nga Prishtina qe do e kish nxjerre sekretin hahahhaha! Ne kendej pyetem Jay Z dhe ai na pa nje here e tha...qysh pa!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.