Header Ads

Nora Istrefi merr pjese ne "Dancing with the Stars", Miriami dhe Armina drejtojne.Kanali transmetues televiziv i programit "Dancing with the Stars Albania", Vizion Plus, ka publikuar emrat e drejtueseve te edicionit te sivjetshem. Ato jane kengetarja Miriam Cani dhe prezantuesja Armina Mevlani. Nderkohe nga emrat e spekuluar si konkurues i vetmi emer i konfirmuar nga Vizion Plus eshte ai i kengetares Nora Istrefi e cila duke gjykuar nga kercimi i tangos ne videon e fundit "Le Mama" ka kohe qe pergatitet per kete sfide. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.