Header Ads

Lyrical Son ft ErgeNR - RockNRollStar


Une e kam thene tashme qe kjo kenge me pelqen kur dhashe pershtypjet e albumit te fundit te Lyrical, por gjithashtu me duhet te shtoj se videoja qenka super! E thjeshte pa shume bling blinga por e jep efektin e duhur dhe pershtatet shume mire me kengen. Nuk di, por mua me ka pelqyer shume dhe ajo statuja qe flet aaaaaaaa mos e shikoni kur jeni hi5 lmao. Me trembi hahhahahaa

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.