Header Ads

Dafina Zeqiri nje video per "Wake Up" ?


Bashkepunimi i Dafines me rreperin Chinx ne kengen "Wake Up" ka rezultuar i suksesshem. Vlersimet per kete kenge kane qene shume pozitive dhe ne iTunes kjo rezulton si nje prej kengeve me te shitura te Chinx. Dy jave me pare, producenti i kenges Rick Steel ka hedhur nje fragment videoje ne Instagram duke na bere te mendojme se se shpejti mund te lancohet dhe videoklipi i kesaj kenge (qe besojme se eshte nje zgjedhje e duhur). Asgje nuk eshte konfirmuar nga vete Chinx, por duke pasur parasysh suksesin e kenges dhe kerkesen e fansave te te dy paleve, ky fragment videoje po na shtyn kureshtjen. Le te shpresojme! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.