Header Ads

S'ta kam thënë - Sidrit Bejleri, Lind Islami, Florent Abrashi


Sidrit Bejleri bashkon finalistet e The Voice, Lind Islami dhe Florent Abrashi per te sjelle "S'ta kam thene", nje balade perfekte dashurie. Perzgjedhja e vokaleve, teksti, kombinimi i zerave, pjesa akustike, shperthimi alla "All For Love" ne fund, videoja bardh e zi... te gjitha jane realizuar me se miri. Sinqerisht, nuk prisja nje bashkepunim kaq te arrire. Kenga e pare nga The Voice qe eshte per tu vlersuar dhe qe meriton me shume jehone. Nuk e kuptoj perse ka kaq pak klikime, ndoshta nuk eshte promovuar si duhet, por patjeter qe meriton me shume vlersim.  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.