Header Ads

Angela Martini pozon per revisten "Lovecat" - Foto


Angela Martini vazhdon te jete kudo dhe kete vit.Pas prezantimit te koleksionit te saj ne Majami, modelja eshte shfaqur ne festen e revistes "Lovecat" (fotoja siper) ku promovohej numri me i ri i kesaj reviste ne te cilen gjendet dhe nje sesion fotografik HOT i Angela Martinit.Numri i ri titullohet "Rikthimi i bombes" dhe lista e femrave bombe perbehet prej Carmen Electra,Pamela Anderson, Rachel Hunter, Cassie etj. Me poshte po ju sjellim kopertinen dhe nje foto nga sesioni i Martinit, publikuar nga modelja ne Twitter. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.