Header Ads

Rikthehet X Factor Albania 2


Javen tjeter rikthehet ne Tv Klan, programi i suksesshem " X Factor Albania". Kete here, jurise do ti mungoje Juliana Pasha dhe Vesa Luma, te cilat jane zevendesuar nga Tuna dhe Soni. Na pelqen kjo zgjedhje, megjithese nje keshille e vogel per Tunen; Te kete me kujdes ne te folur,sepse nese ju mbahet mend vitin e shkuar shume veta nuk e kuptonin prej aksentit te rende. Gjithashtu na vjen pak keq qe ka ikur Juliana,pasi e bente me interesant programin me nxehjet e saja lol, tani keta do behen te gjithe te mire e te urte...aman mos u beni te urte se nuk shtyhet pastaj. ALKETA AJO NE MES!!! WOW! Nuk njiheshka fare...


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.