Header Ads

Vildane Zeneli duke xhiruar videon per kengen debutuese

Sic ju kemi paralajmeruar, Vildane Zeneli i eshte futur seriozisht karrieres si kengetare dhe keto dite ka xhiruar videoklipin e kenges se saj te pare.Modelja e njohur e cila se shpejti do kerkoj dhe suksesin ne muzike, ka postuar dy foto gjate pergatitjeve per xhirim, te cilat ne po i vendosim me poshte.Suksese!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.