Header Ads

Rita Ora dhe Rob Kardashian tashme njihen si cift!Cos' you say he's just a friend...oh baby youuuuuuu...e kshu juve. Pavarsisht se ne e kemi thene qe vjet,Rita e ka pergenjeshtruar ne shtyp lidhjen me Rob Kardashian duke e cilesuar si mik te mire, i cili i ben dhurata,dalin bashke etj etj. Megjithate, kengetarja shqiptare me ne fund po behet perdite e me e njohur ne qarqet e muzikes amerikane e normale dhe ne faqet e shtypit.Keshtu pasi eshte permendur ne Page6 te NY Post si shoqeruesja e Beyonce ne koncertin e Jay Z ne fillim te muajit, kete here e famshmja Cindy Adams e cila eshte NONA e lajmeve rreth personazheve te njohur ne Amerike, ka shkruar pardje se Rita Ora dhe Rob Kardashian jane cift, e po e tha Cindy eshte 100% e sigurte! Hajt te na trashegohen !

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.