Header Ads

Bleona Qereti ne American Music Awards 2012 -Foto/Video


Bleona Qereti ne tapetin e kuq te ceremonise se cmimeve per muziken amerikane (American Music Awards). Me poshte keni dhe nje interviste ne te cilen ajo tregon per aktivitetin e saj etj, nderkohe qe kur e pyesin per muziken me te preferuar te vitit, ajo tregon se i pelqen Rihanna dhe Rita Ora. E mesoni anglisht se na vdiqet! :P Bleona shume hot ketu!


1 comment:

  1. Britney Spears tek video e fundit me will iam vesh te njejtin fustanin qe veshi Bleona ne videon e turit te kenges Pass Out.

    Yll fare eshte sa dhe Britney po fillon ta kopjoj.


    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.