Header Ads

Nuk i jep rrogen, shqiptari i shkrumbon makinen bosit! -Shiko videon


Nje shqiptar ne Zvicer eshte nxehur kur bosi i tij zviceran nuk i ka dhene pagen dhe...shikoni videon sa mire ja ka bere!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.