Header Ads

Kristine Elezaj se shpejti publikon "Loved By You"


Kristine Elezaj e cila momentalisht gjendet ne studio per realizimin e albumit te saj te dyte muzikor, ka bere te ditur se se shpejti do hedhi ne treg kengen e dyte nga ky album. Ajo titullohet "Loved By You" dhe fotoja e mesiperme eshte dhe kopertina e kesaj single. Ne fillim te vitit kengetarja publikoi kengen e pare nga albumi i ri e cila mban titullin "Monster" dhe mund ta gjeni ne cdo dyqan elektronik. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.