Header Ads

Eltina, Ardit,Joanna,Gramoz - Dashuri ne arrati


Kitara fiksim ne fillim te kesaj kenge me duket si shume e degjuar, por s'me kujtohet tani se ku e kam degjuar. Kenga eshte e bukur dhe mua me pelqeu interpretimi i te katertve, por me beri pershtypje zeri i Joannes e cila kombinohet shume mire me Arditin, sepse kane pak a shume nje menyre te kenduari. Videoja gjithashtu, perkon me interpretimin e vargjeve te kenges. Me dy tre here te degjuar kenga do ju mbetet ne mendje. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.