Header Ads

Era Istrefi per "V Magazine" - Seti i plote fotografik!


Revista e njohur e modes "V Magazine" ka publikuar ne faqen e saj online nje shkrim per kengetaren shqiptare Era Istrefi, shoqeruar me nje set fotografik te realizuar nga Fadil Berisha. Ne kete shkrim kengetarja prezantohet perpara lexuesit amerikan per suksesin e saj ne vendlindje dhe deshiren e planet per te hyre ne skenen muzikore boterore ne vitet e ardheshme. Me poshte ne po publikojme fotot e prezantuara ne kete reviste nderkohe qe shkrimin e plote mund ta lexoni KETU

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.