Header Ads

Ndodhi edhe kjo...


Ndodhi dhe kjo...Videoja e nje berberi shqiptar qe qeth me flake ka perfunduar ne WorldStarHipHop dhe eshte shikuar mbi 800.000 here. Talent! Kshu o kur bon makina 100 euro lol Po me dash me u qeth qeros si ja bon? Hidhi benzine edhe  voila! Hahahahahahahaha!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.