Header Ads

Elhaida Dani do kendoje "I'm Alive" ne Eurovision


Ne faqen zyrtare te Eurovision eshte konfirmuar (perpara cdo deklarate zyrtare te RTSH lmao) se Elhaida do te perfaqsoje Shqiperine ne kete festival me kengen "I'm Alive" te Zzap&Chriss. Sipas Eurovision.tv , ky lajm eshte konfirmuar nga RTSH, por kenga ende nuk eshte bere publike. Nderkohe qe titulli eshte shume Celine Dion, le te shpresojme qe dhe kenga nuk do jete e tille. Suksese!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.