Header Ads

Elvana Gjata sjell kenge ne anglisht me 14 qershor (Video)Elvana Gjata sapo ka postuar ne llogarine e saj te IG, nje video ne anglisht (me titra ne shqip, shikoje me poshte) ku kengetarja flet per kapitullin e ardhshem ne muziken e saj. Duket se ky kapitull do ta sjelli kengetaren me nje projekt ne gjuhen angleze. Kjo eshte dicka qe pritej, pasi lajme rreth nje albumi ne gjuhen angleze kane kohe qe qarkullojne, por tashme eshte zyrtare. Kengetarja konfirmon se ne 14 qershor ajo do te publikoj projektin e saj me te ri,  per te cilin ka mese dy vjet qe punon me disa prej emrave me te njohur ne muzike e mode. Muzika e re mban firmen e producentit Poo Bear, i cili ka nen emrin e tij kompozime te artisteve si Justin Bieber, J. Balvin, Steven Tyler, Sam Smith etj, ndersa ekipi i promovimit te albumit ka punuar me pothuajse cdo personazh te njohur hollivudian e muzikor nga e jona Rita Ora e deri tek Jessica Alba, motrat Jenner, Carly Rae Jepsen, Gwen Stefani etj. Ne mendojme se ne kete date do te publikohet kenga ose videokenga e saj e re ne anglisht e me pas albumi ose EP. Sidoqofte, me ne fund fansat e kengetares e kane nje date per ti dhene fund pritjes dhe kersherise se tyre. Suksese Elvana, sepse e meriton! 

Kjo eshte videoja dhe mesazhi i publikuar nga Elvana sot per fansat e saj. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.