Header Ads

Cfare po pergatit Era?Ne kemi mesuar se me ke po bashkepunon dhe cfare mund te presim nga albumi i Era Istrefit dhe per kete do te ju informojme se shpejti, por nderkohe shijoni kete foto me look_un me te ri te kengetares. Era pritet te publikoje nje kenge te re ritmike se shpejti. Thua te jete kjo foto nga nje set fotografik apo nga pergatitjet per videon e re? Sidoqofte, ne na pelqen kjo pamje '80s rock chick/goth. HOT! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.