Header Ads

Bruno - A me do - Shiko videon!Bruno u be shume shpejt i preferuari i publikut shqiptar fale suksesit te kengeve "A don me dit", "Miremengjes dashni", "Love Me" dhe "Ajo", kenge te cilen ne e shpallem dhe si kengen me te mire te vitit 2016. Kete jave ai ka publikuar kengen "A me do", nje kenge dashurie me tekst te bukur dhe nje video te kendshme. Persa i perket kenges, pritet qe te kete sukses fale promovimit te ThreeDots, por "A me do" le pak per te deshiruar. E kenduar ne shqip, kenga tingellon si spanjisht, nderkohe qe eshte e perzjere dhe me ritme arabe ne refren dhe do s'do te rikujton menjehere kenget e tij te meparshme. Nese kjo do ish kenduar nga dikush tjeter dhe mund te lejohej, por nga Bruno, te krijon idene sikur kengetari po rrezikon te bie ne monotoni dhe ne nuk do ta deshironim kete. Ne te kundert, ne do donim qe Bruno te vazhdonte aty ku e la me "Ajo", nje rruge qe mund ta shnderroj ne kengetarin me te suksesshem ne vend. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.