Header Ads

Ermal Meta nominohet ne MTV EMA - Voto ketu!


Kengetari shqiptar Ermal Meta eshte nominuar ne kategorine e "Best Italian Act" ne MTV European Music Awards. Pas suksesit ne "Sanremo" dhe publikimit te kengeve "Ragazza Paradiso" e "Voodoo Love", Ermali ka pasur nje vit triumfues ne skenen e muzikes italiane, ne vit i cili kurorezohet dhe me kete nominim. Per te votuar Ermalin KLIKONI KETU

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.