Header Ads

Rita Ora dhe Dua Lipa nominohen ne MTV EMADy kengetaret shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa jane shpallur nominuese ne kategorite e cmimeve MTV EMA. Rita Ora eshte nominuar per "Best Look" ndersa Dua e cila ka qene me aktive ne muzike gjate vitit te fundit eshte nominuar ne tre kategori - "Best Look", "Best UK& Ireland Act" dhe "Best New". 


Per te votuar per Dua ne "BEST UK & Ireland Act" - KLIKO KETU 
Per te votuar per Riten dhe Duan ne "Best Look" -  KLIKO KETU
Per te votuar per Dua ne "Best New" - KLIKO KETU 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.