Header Ads

Njomza dhe Party Favor - Caskets - Shiko videon ketu!Njomza kete vit eshte e paperballueshme! Ajo ka sjelle kenget me te mira te karrieres se saj dhe me vjen cudi qe nuk ka gjetur perkrahjen e duhur nga publiku shqiptar. Sot ajo ka publikuar videon per kengen "Caskets" nje bashkepunim me Party Favor dhe FK1 1st, e cila eshte nje kenge fiksim dhe nder me te preferuarat nga ne per kete vere. ♥️♥️♥️🤘🏻 Videoja gjithashtu eshte e lezetshme dhe e vecante nga c'shohim momentalisht ne treg, me elemente te viteve '90 te cilat i pershtaten me se miri tekstit te kenges. Nese vazhdon me kete ritem, ne 2018 emri i saj do te degjohet kudo. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.