Header Ads

"Vellai" hollivudian i Erion IsaitThone qe ne kete bote nuk ka dy njerez njesoj, por nqs eshte e vertete, perse kemi gjetur ne vellain binjak te Erion Isait (Portokalli)? Qe kur ndoqem rolin e tij ne Instagirls, po na dukej sikur diku e kishim pare dhe me ne fund e gjetem! Teksa po ndiqnim filmin "The House" ne dolem ne konkluzionin se Erion Isai eshte vellai binjak i aktorit Nick Kroll. Jo vetem qe ngjasojne ne pamje te pare dhe mimika, por te dy jane gjithashtu aktore. Jo vetem qe jane aktore, por dhe humorista e te dy te suksesshem. Jo vetem humorista, por te dy  kane dhe shfaqje televizive ku bejne humor te veshur si femra dhe prape ngjajne shume lol. He, ju na thoni tani? Hajde ne Hollivud Erion se suksesin e ke te garantuar 😂😂😂


Nick Kroll
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.