Header Ads

Kujdes kur flet per veshjet e Jonides seeeeee!!!


Ne televizione e intervista shfaqen liberale, te kuptueshem, biles dhe disi inferiore nga ato cka te tjeret thone per ta, por ne rrjetet sociale personazhet tone kane treguar te kunderten. Mund te postoj nje liste te gjate emrash ketu dhe shperthimet e tyre "sociale" (Pergjigjia e te fejuarit te Nora Istrefit nje komentuese ne profilin e Nores, statusi i Miss Universe Kosova 2012 per fustanin e Sherri Hill etj. Ne i dedikojme dy faqe ne revisten Albaniac) por kjo pergjigjie e Jonides na habiti pak. Normale askujt nuk i pelqen kur dikush hedh thumba apo ben te zgjuarin/en aq me teper ne profilin e tyre, por ti thuash tjetres qen (ne kete rast duke qene se ajo eshte femer i bie...kupto ti?) Hmmm! Jo mire! Ne fund te fundit ajo nje pyetje beri, qe s'kishte pse te meritonte pergjigjie, e nese Jonida vendosi ti pergjigjiej, shume mire mund ti kishte thene qe ka publikuar nje videokenge gjate veres dhe nje kenge javen qe shkoi dhe ka rreth 20 vjet qe kendon. Shume thjesht dhe e ben te duket ate vajzen komentuese si injorante, pa patur nevoj ta quaj qen, duke ulur veten e saj pa asnje lloj arsye. Se ishte e ftuar dhe tek "Opinion" per temen rreth rrjeteve sociale ndaj dhe thashe. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.