Header Ads

Kida dhe MC Kresha - Rikthejm na


Zonja dhe zoterinj, pershendetje nga talenti me i ri dhe me i mire i vitit ne Shqipe KIDA! Pas "Murder" ajo vjen me "Rikthejm na" nje bashkepunim me MC Kresha dhe siguron vendin e saj ne skenen e muzikes shqiptare. Ne nje kohe shume te shkurter ka fituar zemrat e fansave shqiptare dhe nese "Murder" pati sukses lokal, "Rikthejm na" tashme ka gjysem milioni klikime ne YouTube tatattatattatatattaa vjen era superrrstarrrr! Ajo i ka te gjitha elementet per te arritur majen e Estrades Shqiptare dhe ne ja urojme sepse e kemi shume shume qejf sidomos me kete kenge. KIDA mbajeni mend kete emer! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.