Header Ads

Enca publikon videon per "Love On My Body"...por jo per Ameriken


Enca ka publikuar sot nepermjet VEVO, videon e kenges "Love On My Body", e cila nuk dime nese mund te ndiqet ne tere Europen, por ne Amerike nuk eshte mundesuar. Fajin per kete e kane te drejtat autoriale dhe normalisht ligjet europiane qe vazhdojne te funksionojne si ne kohen e qepes. Tere kohes predikojne globalizim ama kur vjen puna me dhene vete, europianet e mbyllin deren. E se po dal nga subjekti, nuk arrij ta kuptoj cfare fitimi apo prishje pune mund te sjelli shikimi i nje videoje jashte kufirit? Ndoshta promovimi falas? WTF Europaaaaa! Nejse. Per te gjithe ata qe nuk gjenden ne Amerike, videon mund ta ndiqni me poshte, nderkohe per ju amerikonsat ju sjellim reklamen e publikuar per te patur nje ide.

Shtese: Me ne fund videoja eshte bere publike dhe per Ameriken e mund te ndiqni te plote me poshte. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.