Header Ads

Martin Garrix dhe Dua Lipa sjellin videon per "Scared To Be Lonely"Sic ju paralajmeruam , sot eshte publikuar videoja per kengen e re te Martin Garrix, "Scared To Be Lonely" ne te cilen Garrix, nje prej DJ me te mire ne bote, bashkepunon me kengetaren Dua Lipa. "Scared To Be Lonely", fale zerit te Duas, premton te jete nje hit nderkombetar dhe pasuese e denje e "In The Name Of Love" hiti paraardhes i Garrix me nje tjeter artiste shqiptare, Bebe Rexha. +x

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.