Header Ads

Bebe Rexha, Rita Ora dhe Dua Lipa iTunes Top100Kur e parashikuam kete mbi 10 vjete me pare, dukej si dicka qesharake dhe e pabesueshme, por ja ku jemi; Tre artiste shqiptare te rradhitura ne listen e iTunes Top100 ne Amerike.  Sesa e jashtezakonshme eshte kjo, nuk ka nevoje te thuhet, ashtu sic nuk ka nevoj te thuhet sesa na behet qejfi kur shikojme suksese te tilla, sidomos prej artisteve qe i kemi mbeshtetur qe prej fillimit. 

Bebe Rexha renditet ne vendin e 30 me "Meant to Be" dhe ne vendin e 98 me "The Way I Are (Dance With Somebody)"


Rita Ora ne vendin e 83 me "Your Song"


Dua Lipa ne vendin e 100 me "New Rules"No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.