Header Ads

Dua Lipa imazhi i ri i Patrizia Pepe - Shiko fototPatrizia Pepe feston 25 vjetorin e krijimit dhe ne seren e festimeve ka perzgjedhur per imazhin e ri te kompanise kengetaren Dua Lipa. Ajo do te jete imazhi i kompanise per sezonin vjeshte/dimer, posterat publicitar te se ciles jane bere publik, nderkohe qe ne shtator do te publikohet dhe reklama televizive si dhe nje video "Bang Bang". Arsyeja perse Pepe, perzgjodhi Duan per kete fushate, eshte shpjeguar nga firma, si imazhi perfekt per brezin e ri, nje artiste te cilen "The Times" e ka cilesuar si "Superstarja qe kemi pritur te gjithe"! Me poshte po ju sjellim fotografite nga fushata publicitare e Patrizia Pepe me protagoniste Dua Lipa. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.