Header Ads

Degjo kenget e "All Your Fault Pt.2" te Bebe Rexha!Bebe Rexha ka publikuar pjesen e dyte te albumit "All Your Fault" dhe duket se rezultati ka qene mese i kenaqshem. EP eshte renditur ne top10 te iTunes dhe bashkepunimi i saj me Florida Georgia Line, "Meant to Be" ka hyre ne Top20 dhe pse nuk eshte publikuar si singel. Ne "All Your Fault Pt.2" perfshihen 6 kenge e bashkepunime me artiste te njohur si Florida Georgia Line, Lil Wayne,Gucci Mane, 2 Chainz dhe Kranium. Nderkohe qe duket qarte (si dhe ne pjesen e pare) qe Bebe preferon kohet e fundit te anoj muzikalisht me shume nga r&b dhe hip-hop, suksesin me te madh kengetarja e ka ne  kenget dance-pop. Kjo duhet ne nje fare menyre ti lere te kuptohet se cfare deshirojne fansat prej saj ne te ardhmen. Nga ky EP me te preferuarat tona jane "Meant to Be" dhe "Comfortable". Te dyja kenget kane nevoje per nje video fantastike per te siguruar suksesin e merituar. "Comfortable" ne fakt duhej te ish publikuar me video qe ne fillim te veres, e duke pasur parasysh suksesin e "Unforgettable" e "Wild Thoughs" mund te kishte perfituar disi nga ky trend per te qene ne maje te listave. Ndersa "Meant to Be" e cila tashme eshte mjaft popullore si kenge, me realizimin e videos do te jete hit i ketij fundviti. Pak a shume do te jete per country/pop ajo cka "Me, Myself and I" ishte per hip-hop. Me poshte mund te degjoni te gjitha kenget e "All You Fault Pt.2".


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.