Header Ads

Era Istrefi dhe French Montana - No I Love Yous - Degjoje ketu!


Era Istrefi u prezantua ne tregun nderkombetar si nje "femije" i Sia dhe Rihanna, dhe nese kishte dyshime, me "No I Love Yous" ajo e verteton kete 100%. Qe me degjim te pare kenga te duket sikur kendohet nga Rihanna dhe cdo element i Eres qe ne njohim nga kenget e saj ne shqip eshte fshire. Duam te themi, qe pervecse disa momenteve, eshte veshtire te kuptohet qe kenga kendohet nga Era. "No I Love Yous" nuk eshte "BonBon" (apo cdo hit tjeter ne shqip i kengetares) por eshte nje kenge e kendshme e cila do disa te degjuara per te hyre ne qejf. Degjojeni me poshte dhe nxirrni konkluzionin tuaj. Nderkohe videoja e kenges, parashikuar te publikohej kete fundmuaji (pas nje shtyerje nga gushti) ende nuk eshte publikuar. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.