Header Ads

Genta dhe Ardiani kendojne per bamiresi ne Prishtine

Genta Ismajli dhe Ardian Bujupi do kendojne se bashku ne nje koncert per bamiresi (shiko videon) i cili do te mbahet ne Prishtine. Nderkohe teksa Genta vazhdon turneun e saj neper Prishtine dhe Ardiani per here te pare po performon ne nje sere koncertesh ne Kosove ku me 21 korrik ka qene ne Kamenice, me 23 do jete ne Prishtine,24 ne Vushtrri dhe 29 ne Gjilan.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.